Oczywistą oczywistością jest fakt, iż część wpisów w strefie Syno będzie przeznaczona wyłącznie dla oczu i na użytek prywatnej grupy użytkowników serwera Syno. Po krótkich bojach z wordpressem na którym stoi ta prosta stronka udało mi się w końcu ustawić (zgodnie z moim widzimisie)  dostęp logowany do treści tylko dla Syno members. Przyznam, że joomla (taki inny CMS)  pod tym względem jest zdecydowanie bardziej konfigurowalna, a przede wszystkim domyślnie wyposażona we wszelkie opcje do tego służące. No, ale ostatecznie przy pomocy dwóch wtyczek udało się wyklikać interesujące mnie funkcjonalności, więc zostajemy na wordpressie.

Jeśli po kliknięciu na interesujący Was wpis zobaczycie informację w stylu “Treść wpisu dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników Strefy SYNO.”, to aby zobaczyć coś więcej należy zalogować się w okienku po prawej stronie.

Pamiętajcie, ze logowania wymaga również dostęp do pełnego menu strony, zawierającego linki do poszczególnych usług udostępnionych na serwerze.

Aby ułatwić sobie życie panel logowania umożliwia zapamiętanie danych logowania, więc stali bywalcy muszą je wpisać tylko raz przy pierwszym logowaniu.

 


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.